Ford sierra a lehký tuning

Vítejte na stránkách zabývajících se lehkým tuningem mého vozu administraci .

Ostatní projekty

Škoda felicia 1.3i

Auto majitele Červenýho Dábla...  Používal to pro denní ježdění do práce a za ženskejma. I tak se tomu věnoval a dával to po letech minimální údržby do cajku. V roce 2009 jsem feldu koupil já a od té doby má nalítáno hodně kilometrů bez problémů. Je vidět že tyhle vozy dělali zlaté české ruce.
Felicii koupil Petr těsně před Vánoci, aby nemusel platit ekologický poplatek. Přišla do klubu jako auto na běžné ježdění a občasné vození nevšedních předmětů, které vozí jen blázni jako jsme my. Při koupi už bylo vidět že auto má spoustu kosmetických vad a opravdu silně unavené pružiny. Cena však nebyla zlá a Petr do toho šel.
I když je to spotřební zboží, už jsou na zadních oknech nové folie, zabudované slušné audio a neony, Co nevidět se chystá vyvaření zadních lemů a výměna blatníků. Petr má vyhlédnutého Favorita na ND s koni tlumiči a pružinami. Ty dá právě na felicii a vůz pak čeká jen nový lak. bude mít potom moc pěknou felici, která nějaký ten rok poslouží.
krom běžného ježdění je to taky taková ,,tuningová laboratoř" na které otestujeme různé úpravy, jejich vhodnost či nebezpečnost a budeme si při úpravách vlastních vozů jistější. například se ukáže vhodnost již zmíněného koni podvozku.Závěrem chci Petrovi popřát mnoho ujetých kilometrů a zážitky stejně bohaté jako s Červeným Ďáblem ;-) Petr někde v půli roku 2009 Felicii prodal mě a koupil si Golfa. U mě se na autě moc věcí neudálo. Vyměnil jsem akorát nefunkční motůrek stěračů a tekoucí chladič, vymontoval neony a tvrdý Koni podvozek vyměnil za nový seriový. Ještě došlo k výměně čalounění, protože Petr do zadních dveří udělal díry. Felicie se chystá na dílnu o prázdninách a budeme na ní měnit motor, výfuk a nějaké maličkosti. Původní agregát už má za sebou opravdu hodně a dost naříká. Už se moc těším na svezení s novým motorem.
Žádné komentáře
 
Doufám že se vám mé stránky líbí a budete se na ně rádi vracet:-)